دنیای سرگرمی


+ فال روزانه - یکشنبه 2 اسفند 1388

ماه تولد

فال روزانه - یکشنبه 2 اسفند 1388

فروردین

فال روز متولدین فروردین: رابطه ای جدید شاید شروع بدی داشته باشد اما با گذشت زمان همه چیز درست می شود. سعی کنید از دست افرادی که شما را اذیت می کنند نرنجید.

فال فروردین

اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت: اجازه دهید دیگران هم از افکارتان با خبر شوند.احتمالاً تحت تاثیر قرار می گیرند . آنها متوجه قضاوت خوب شما می شوند و این موضوع بسیار ارزشمند است .

فال اردیبهشت

خرداد

فال روز متولدین تیر: همچنان در تکاپو هستید و نقشه ها و طرح های مختلف میکشد و گاهی آنها را عوض میکنید. متوجه شده اید که تلاش الان در آینده جواب می دهد اما این موضوع را چطور برای دیگران اثبات میکنید؟ احتمالاً نمی توانید آنها را متوجه کنید بنابراین خودتان را نگران این موضوع نکنید.

فال خرداد

تیر

فال روز متولدین تیر:با وجود اینکه اغلب شما آدم حساس و عاطفی هستید اما امروز احساسات شخص دیگری است که یک موقعیت حساس را بوجود می‌آورد. ممکن است آرزو کنید که کاش دیگران بیشتر مراقب سخن گفتن خود باشند چرا که بعضی از حرف‌های آنان ممکن است برای تان مضر باشد. در ذهن شما راه‌های خوب و مناسبی وجود دارد تا روابط تان را به تعادل همیشگی خود برگرداند. با این حال زمانیکه ظاهر هر چیزی مشخص باشد شما راحت تر می‌توانید برای مشکلات تان راه حل مناسبی پیدا کنید.

فال تیر

مرداد

فال روز متولدین مرداد: ستاره ها می گویند که شما در حال حاضر ساعات خوشی را نمی گذرانید و متاسفانه امروز هم یکی از آن روزهایی است که صبر شما را تا درجه آخر، مورد آزمایش قرار می دهد. خبر خوش این است که اوضاع رو به بهبود است، اما اول باید با کمبود انرژی تان مبارزه کنید و با شک مرتب غر نزنید که پروژه اخیر شما یک نوع وقت تلف کردن می باشد. برای مدتی از آن کنار بکشید چرا که در حال حاضر بسیار نزدیک به آن قرار دارید، نسبت به هر گونه تصمیم مطلع باشید.

فال مرداد

شهریور

فال روز متولدین شهریور: امروز پیشرفت در کارها مشکل است مخصوصاً اگر به امید دیگران هستید.دوستان نیز همکاری نمی کنند.تنها می توانید صبرکنید تا همه چیز درست شود.

فال شهریور

مهر

فال روز متولدین مهر: امروز ساترن وارد مسیر بازگشتی شده و باعث تاخیر و عقب افتادگی کارها و اهداف بلند مدت شما می شود.در حال حاضر شما به صبر و تحمل زیادی نیاز دارید چرا که امروز کار شما بر طبق اصول و درست پیش نمی رود.در عوض ممکن است کارهایی مهم دچار مشکل شوند و یا پروژه هایی که در حال پیش روی اند به دلایلی خارج از کنترل و یا فهم شماست،ناگهان از پیش رو باز بمانند.

فال مهر

آبان

فال روز متولدین آبان: امروز تفریح کنید و از زندگی لذت ببرید.امشب برای احساسات عاشقانه بسیارمناسب است.

فال آبان

آذر

فال روز متولدین آذر: امروز استراحت کردن مفهومی ندارد چون ذهنتان شلوغ و پراز ایده های هیجان انگیز است. خوشبختانه شما تنها کسی نیستید که چنین هستید و کافی است نگاهی به دوستان و افراد خانواده بیاندازید. ستاره ها در ضمن شما را وادار می کند که حرف خود را بزنید و نکته تان را خیلی به آن اعتقاد دارید ثابت کنید پس اگر حرفی برای گفتن دارید عقب نشینی نکنید

فال آذر

دی

فال روز متولدین دی: کمی عصبی هستید. اگر عاقل باشید،‌به مسائل دنیوی رسیدگی می کنید حتی کارهای کسل کننده روزمره. مطمئنم که کارهای نیمه تمامی دارید که می توانید جذب آن ها شوید و سرتان را گرم می کنند. کارهای خسته کننده فرصتی می دهند تا فکر کنید این طور نیست؟

فال دی

بهمن

فال روز متولدین بهمن: سیارات روز فوق العاده ای را برایتان فراهم می کنند تا تصمیمات خاصی بگیرید چون می توانید همه چیز را به وضوح ببینید. برخی از شما قصد دارید به یکی از ارتباطات دوستانه جدی تر نگاه کنید در حالیکه هنوز آمادگی این کار را ندارید. به دیگران نشان می دهید که تا چه اندازه تسلیم هستید.

فال بهمن

اسفند

فال روز متولدین اسفند: شاید امروز را بخواهید در تمیز کردن موقعیت های اشغال نشده بگذرانید ورق به ورق حتی اگر خوشحال هستید جایی که هستید سیارات به هم می پیوندند تا وقتی در راهشان ایجاد کنند که خیلی بهتر از آن است که بتوان از دست داد.صحبت درباره آن با شریک زندگی تان اجازه می دهد که بدانید که او چه قدر پشتیبان شماست.

فال اسفند

نویسنده : ; ساعت ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱٢/٢
    پيام هاي ديگران()   لینک